Prijelaz u drugi gradski vrtić

Dječji vrtić Remetinec
Zagreb, Lanište 1D
23.03.2022.

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2022./2023.

Roditelji/skrbnici kojima je dijete upisano u gradski dječji vrtić koji im ne odgovara po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 28. ožujka do 1. travnja 2022. godine u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju.

Komisija za upis djece u dječjem vrtiću rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću  i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtići izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 11. travnja 2022. godine.

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovoza 2022. godine iz sadašnjeg dječjeg vrtića i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2022./2023., odnosno od 1. rujna 2022. godine

Zamolba za prijelaz djece PG 2022-2023- otvori

Obavijest o programu prijelaza djece  -otvori

DJEČJI VRTIĆ REMETINEC
ZAGREB, LANIŠTE 1D
10.03.2021.

OBAVIJEST
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2021./2022.

Roditelji/skrbnici kojima je dijete upisano u gradski dječji vrtić koji im ne odgovara po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/djece u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju OD 15. DO 26. OŽUJKA 2021. GODINE u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju

Komisija za upis djece u dječjem vrtiću rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtići izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 12. travnja 2021. godine.

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovoza 2021. godine iz sadašnjeg dječjeg vrtića i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2021./2022., odnosno od 1. rujna 2021. godine.

Zamolba za prijelaz PG 2021-2022 - Otvori

Obavijest o programu prijelaza djece - Otvori